Наше обладнання:

 • Компанія «LEGIO» має досвід виготовлення спеціального та захисного одягу понад 10 років.

  При проектуванні конструкторської документації на нашому виробництві використовується САПР, що дозволяє досягти максимальної відповідності параметрів виробів заданої Нормативно – Технічної документації (ГОСТ, ДСТУ, ТУ і т.д.). Розкладки для закрійного цеху виводяться в електронному вигляді на «Plotter Technology», що дає економію часу на підготовку виробництва та підвищує якість крою виробів.

 • З 1946 року Typical виробляє надійне та доступне промислове швейне обладнання. На даний момент компанія Typical є холдингом, що складається з 21 підприємства, має 11 власних заводів і 29 допоміжних виробництв.

  TYPICAL - ЦЕ:

  НАДІЙНІСТЬ, перевірена часом: більше 12 років на ринку;

  ЯКІСТЬ, яку цінують наші клієнти;

 • Система автоматизованого проектування — автоматизована система, що реалізує інформаційну технологію виконання функцій проектування, являє собою організаційно-технічну систему, призначену для автоматизації процесу проектування, що складається з персоналу та комплексу технічних, програмних та інших засобів автоматизації його діяльності. Також для позначення подібних систем широко використовується абревіатура САПР.

 • Siruba  - це одна з найпопулярніших марок на ринку швейного обладнання, вона відома по всьому світу. Найкраще зарекомендували себе промислові швейні машини siruba, які мають розширений функціонал та відрізняються гарною надійністю. «Ми вміємо поєднувати високу якість і водночас забезпечувати лояльну цінову політику» - слова генерального директора компаній Вень-Лі-Ю, які відмінно підкріплюються досвідом та довірою виробників та приватних клієнтів.

 • Найбільша китайська фабрика JACK ("Джек") з міста Тайчжоу (провінція Чжезцян) має широкий вибір промислового швейного обладнання. Більшість ліній на швейних фабриках у Китаї обладнано швейними машинами торгової марки "Джек". Вибір професіоналів не випадковий: машини відрізняє високу якість складання, надійність та продуктивність. Компанія є визнаним лідером серед китайських виробників пряморядних машин-автоматів.