Бойовий одяг для пожежних європейського рівня від виробника

Захисний костюм пожежного – це комплект багатошарового спеціального захисного одягу загального призначення, що складається з куртки та напівкомбінезону. Костюм призначений для захисту пожежника від небезпечних та шкідливих факторів довкілля, що виникають під час гасіння пожеж та проведення аварійно-рятувальних робіт, а також від несприятливих кліматичних впливів.

            Компанія LEGIO займається виробництвом захисного одягу для пожежників понад 14 років. Протягом усього цього часу ми постійно розвиваємось у цій сфері, покращуючи та модернізуючи наші захисні костюми. Ми завжди йдемо «в ногу з годиною».

            Наша компанія пропонує два варіанти сертифікованого спецодягу для пожежника, які розроблені згідно з Європейським стандартом EN 469 та успішно пройшли випробування в акредитованих лабораторіях. А це один із головних критеріїв, при виборі якісної спецодягу. Нові костюми легші, надійніші та зручніші. Вже зараз ви можете зробити роботу пожежників максимально комфортною та безпечною у спецодязі, що пропонується нами.

Поліпшені моделі

           

Нові костюми Firefighter Euro - 1 і Firefighter Euro - 2 є покращеною версією захисних костюмів. Порівняно зі своїми аналогами, вони мають низку переваг:

  1. Конструкція костюма продумала до найдрібніших деталей, які забезпечують комфорт у носінні та максимальний захист пожежника.
  2. Матеріали, що використовуються для пошиття костюма, виготовлені відомими європейськими компаніями, такими як IBENA Textilwerke GmbH,
  3. Fritsche GmbH & Co, Trans-Textil GmbH, з використанням сучасного обладнання та інноваційних технологій.
  4. Конструкцією одягу передбачено захист колін, ліктів та плечей. Для цього використовуються спеціальні наколінники, налокітники та наплічники, які значно продовжують термін носіння костюма.
  5. При пошитті костюма використовується матеріал (водовідштовхувальна мембрана) для запобігання попаданню вологи на теплоізоляційну та підкладкову кулю. Цей матеріал забезпечує захист від гідростатичного тиску, проникнення водяної пари та запобігає виникненню внутрішнього опіку. Всі шви притачної водовідштовхувальної мембрани на куртці та напівкомбінезону герметизуються за допомогою спеціальної стрічки гарячим способом.
  6. Костюм має велику кількість вогнестійкого світловідбиваючого матеріалу, що забезпечує кращу видимість пожежника в поганих погодних умовах.
  7. Під час пошиття костюма використовується вогнестійка фурнітура.
  8. І нарешті, костюм набагато легший у порівнянні з іншими аналогами, вага костюма не перевищує 5 кг. Вони ергономічніші, що відповідає вимогам європейських стандартів.

Костюм пожежного захисний "Firefighter Euro -1" призначений для захисту шкірних покривів людини від несприятливих та шкідливих факторів навколишнього середовища, що виникають при гасінні пожеж та проведенні пов'язаних з ними першочергових аварійно-рятувальних робіт, а також від різних кліматичних впливів.

Докладніше про костюм пожежного захисного "Firefighter Euro -1 "…

Костюм пожежного захисний "Firefighter Euro -2" призначений для захисту шкірних покривів людини від несприятливих та шкідливих факторів навколишнього середовища, що виникають при гасінні пожеж та проведенні пов'язаних з ними першочергових аварійно-рятувальних робіт, а також від різних кліматичних впливів.

Докладніше про костюм пожежного захисного "Firefighter Euro -2"…

 

Порівняльна таблиця костюмів Firefighter Euro -2 та Firefighter Euro -1

п/п

Показники

Firefighter Euro -2

Firefighter Euro -1

1

Відповідність стандарту

EN 469

EN 469

2

Кількість шарів тканини

4

4

2.1 Матеріал верху

Тканина Nomex NXT (склад: 75 % мета – арамід (Nomex®), 23 % пара – арамід (Kevlar®), 2 % аntistatic (P140). Щільність: 195 г/м2)

Тканина Nomex Comfort (склад: 93% Nomex®, 5% Kevlar, 2% P140 аntistatic, щільність: 195 г/м2)

2.2 Водовідштовхувальний матеріал

Водовідштовхувальна термостійка мембрана (склад: 100% арамід, мембранна плівка з політетрафторетилену (PTFE). щільність 140 г/м2)

PU-мембрана (склад: 100% поліестер + PU, щільність 145г/м2)

2.3 Теплоізоляційний шар

Об'єднує 3 та 4 шар костюма:

утеплювач, з'єднаний з тканиною підкладки (склад утеплювача - 100% арамідних фліс, склад підкладочної тканини Lining fabric -50% Lenzing FR, 50% Aramid) загальна щільність 245 г /м2

Об'єднує 3 та 4 шар костюма: утеплювач, з'єднаний з підкладковою тканиною (склад утеплювача - 100% арамідних фліс, склад підкладкової тканини Lining fabric -50% Lenzing FR, 50% Aramid) загальна щільність 245 г/м2

3

Захисні накладки

Захисні накладки із спеціальної тканини з силікон - карбоновим покриттям в області: ліктів, колін та внизу брюччин.

Захисні накладки із спеціальної тканини в області: плечей, ліктів, колін.

 

            Наша продукція пройшла випробування у кількох лабораторіях та науково-виробничих центрах: Метрологічний центр ДП "Кривбасстандартметрологія", Український науково-дослідний інститут цивільного захисту, ТОВ «ІСЦ «Югтест», ДП "Укрметртестстандарт". Якість продукції підтверджена сертифікатом, декларацією експертизи типу та висновком СЕС.

            Наше головне завдання – забезпечити замовника найкращими варіантами спеціальних костюмів з максимальним захистом та відповідно до норм, розроблених у Європейському союзі та Україні.