19 вересня 2018 року були затверджені нові норми безплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших видів індивідуального захисту працівникам підприємств електроенергетичної галузі.

Компанія "Legio" представила костюм пожежника у чотирьох виконаннях на nbsp; VI міжнародній спеціалізованій виставці Технології Захисту/Пожтех-2018, яка проходила З 9 по 12 жовтня. Захід проходив у трьох залах загальною площею 21 000 кв м, його відвідали 25 000 осіб. 4 000  фахівців оцінили переваги костюмів пожежного із сучасних тканин.

У зв’язку зі збільшенням частоти і кількості випадків виникнення нещасних випадків на виробництві через виникнення електричної дуги, повідомляємо Вам про необхідність забезпечення співробітників комплектами для захисту від електричної дуги у відповідності до «Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам паросилового, енергетичного господарства, станцій і цехів з вироблення генератор

Понад 150 представників виробничих підприємств, офіційних органів влади, комерційних організацій та ЗМІ взяли участь у IV Міжнародній конференції «Промислова безпека. Найкращі практики-2016», що проходила у м. Одеса з 4 по 6 жовтня 2016 року.

Компанія «DuPont» є одним з лідерів у галузі промислової безпеки та засобів індивідуального захисту. DuPont поставляє на світовий ринок костюми хімічного захисту Tyvek® (Тайвек®), Tychem® (Тайкем®), термостійкі тканини Nomex® (Номекс® - костюми для захисту від термічного ризику електричної дуги) та волокно Kevlar® (Кевлар®), а також надає консультаційні послуги у галузі промислової безпеки.