ДЕРЖАВНИЙ ВОЄНІЗОВАНИЙ ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНИЙ (АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ) ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Директору ТОВ «LEGIO»

Шановний Андрій Анатолійович!

С 19 по 26 серпня 2016 року в Садбері, Канада, відбулися міжнародні змагання гірничорятувальників зі всього світу.

Участь в змаганнях приймали 27 команд, що представляють 13 країн світу. Змагання проводились в реальних умовах працюючої шахти з видобутку руди та включали 5 етапів: розвідка гірничих виробок (проведення рятувальної операції), змагання з надання першої медичної допомоги, змагання в техніці гасіння підземних пожеж, інженерний аналіз обстановки на аварійній ділянці та змагання механіків.

Команда гірничорятувальників ДВГРЗ ДСНС України гідно пройшла усі етапи змагань та показала свій професіоналізм і високий рівень підготовки на міжнародному рівні. Під час участі в змаганнях команда здобула невичерпаний досвід з передових методів рятування людей та ліквідації аварій, навики користування інноваційним обладнанням та новітнім  оснащенням, які з теперішньому моменту почали втілюватися в розвиток Загону та гірничорятувальної справи в Україні

Але участь в змаганнях такого рівня ставилась би під питання без Вашої підтримки для підготовки та участь команди в міжнародних змаганнях гірничорятувальників.

Тому, командування Загону приносить Вам велику подяку за надання спонсорської підтримки та участі команди в міжнародних змаганнях гірничорятувальників і сподіваємось на нашу подальшу багаторічну та успішну співпрацю. 

 

З повагою,

Командир загону

І.А. Євстратенко