Наші партнери

«IBENA» (Німеччина) - це міжнародна група текстильних компаній, яка виробляє широкий спектр високоякісних модних та високотехнологічних продуктів. Є нашим постачальником тканини для костюмів для захисту від впливу електричної   дуги.

«DuPont» випускає широкий спектр хімічних матеріалів, ведучи великі інноваційні дослідження в цій галузі. Компанія є винахідником безлічі унікальних полімерних та інших матеріалів, серед яких тефлон, кевлар, номекс та ін. Наш партнер з постачання тканини та сертифікації костюмів для захисту. від дій електричної дуги. Компанії DuPont належать такі відомі бренди як Nomex, Kevlar, Teflon.

Компанія LEGIO є ліцензованим партнером компанії DuPont в Україні.

AITEX є лідером передового досвіду в галузі тестування прикладних досліджень та розробок. Є нашим партнером з   тестування костюмів на   європейському рівні.

Concordia Textiles NV (Бельгія) - провідний виробник багатофункціональних захисних тканин - нафто\масло\водо\непроникних, антистатичних, хімостійких, а також курткових мембранних тканин.

Fritschе (Німеччина), Westex (США), Dale (Норвегія)  - це світові виробляйте високоякісні тканини для захисного одягу. Вони є нашими великими постачальниками тканин для пошиття якісних, зручних, високоміцних костюмів.

КомпаніїCoats та є світовими лідерами в галузі виробництва високоякісних світловідбивних стрічок для одягу та   аксесуарів, спецодягу та уніформи.

Кожна з цих компаній є лідером на світовому ринку уніформи, спеціального/корпоративного одягу, а також інших супутніх товарів. В особі компанії LEGIO  Ви зможете отримати комплексного постачальника спецодягу, здатного підібрати рішення для будь-якого завдання.