Про компанію

При реалізації проекту, крок за кроком, ми завжди «стоїмо» поруч із Клієнтом. Інновації та креативність на всіх етапах створення продукції - «золоте» правило побудови бізнесу та формування партнерських відносин із Клієнтом.

Наша місія - оперативне та якісне забезпечення Клієнта одягом спецпризначення та спорядженням. Постійне покращення системи менеджменту якості та оптимізація бізнес-процесів відповідно до вимог міжнародних стандартів серії ISO 9001 сприяє нашому динамічному розвитку та виходу на світовий ринок.

Які переваги Ви отримуєте працюючи з  LEGIO :

  • LEGIO – компанія повного циклу. Ми самостійно розробляємо моделі та підбираємо потрібний конструктив та комплектуючі під кожен проект, маємо власне обладнання та досвідчених фахівців, доставляємо виготовлену продукцію навіть у найменші міста. нашої Батьківщини. Тому при співпраці з нами не потрібно шукати додаткових підрядників, таким чином знижуються тимчасові та фінансові ризики проекту.
  • LEGIO – різноманітність пропозицій. Ми пропонуємо як готові рішення, так і розробку моделей будь-якої конфігурації та складності відповідно до потреб замовника.
  • LEGIO –  швидке ухвалення рішень. На відміну від багатьох відомих компаній, де ухвалення рішень затягується на довгий термін, ми  оперативно реагуємо на будь-які запити партнерів. Наш багаторічний досвід у профільній сфері дозволяє нам мінімізувати терміни погодження.
  • LEGIO – ідеальний результат за оптимальну ціну. Ряд особливостей нашого виробництва, інноваційний підхід  до виробництва, дозволяє нам пропонувати свій продукт за конкурентними цінами.
  • LEGIO – Вирішення специфічних завдань наших клієнтів. Наша сильна сторона – це абсолютна гнучкість. Ми маємо власний конструкторський відділ і виробничі потужності. Спецодяг, який ми поставляємо, створюється в точній відповідності до індивідуальних параметрів кожного проекту.
  • LEGIO – великий досвід реалізації різних проектів. Ми дванадцять років реалізовуємо проекти з виготовлення спецодягу. Ми відрізняємося величезним практичним досвідом у цій галузі, компетентністю в роботі із замовником та високою якістю продукції
ООО «Legio» сегодня - это... 
Надійність: 12 років на ринку
Гарантія: вся продукція сертифікована
Зручність: працюємо по всій Україні
Офіційний представник компанії DuPont в Україні.
Комплексні рішення у сфері охорони праці.
Великий асортимент продукції
Лояльні ціни на якісну продукцію
Індивідуальне пошиття спецодягу з урахуванням корпоративних вимог та побажань замовника